ÚvodVidea / Salónní večírek (4. 3....

Salónní večírek (4. 3. 2013)

Večer kulturní a literární přílohy deníku Právo. Spisovatel Emil Hakl přečetl povídku, kterou napsal pro literárně-humanitární cyklus Salonu „Povídka pro Adru,"prozaička Kateřina Tučková a editor přílohy Zbyněk Vlasák zavzpomínali na netradiční křest Kateřinina románu Žítkovské bohyně ve vsi Žítková, scénické podoby se dočkala povídka spisovatele a redaktora Štěpána Kučery, a své břitké salónní sloupky představil kritik Štěpán Švec.

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,