Pražská odysea – budoucnost města jako společný úkol I. (5. 3. 2015)

Diskusní cyklus o budoucnosti Prahy jako úspěšného, bezpečného, zdravého a konkurenceschopného města 21. století: Participace jako nástroj tvorby města. O svých zkušenostech s pozitivními i negativními příklady participačních aktivit v Knihovně Václava Havla hovořili: Ing. Petr Návrat, MSc., vedoucí oddělení participace na Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy a hlavní tvůrce připravovaného pražského Manuálu participace; Bc. Radek Vondra, starosta městské části Praha 14 a Renata Chmelová, spoluzakladatelka občanské iniciativy Společně pro desítku a členka zastupitelstva Prahy 10. Večer moderovala MgA. Olga Škochová, odborná konzultantka v oblasti kulturní politiky a participativního kulturního plánování pro města v ČR. Akce se uskutečnila ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy.