ÚvodVidea / Debata s Respektem: Mrázkův...

Debata s Respektem: Mrázkův odkaz (9. 2. 2016)

Jak se změnily časy od vraždy bosse českého podsvětí Mrázka? Kdo dnes vládne českému podsvětí a jaké metody používá organizovaný zločin? A dosáhne na něj policie? Debata týdeníku Respekt s investigativními novináři Janou Klímovou a Jaroslavem Spurným, režisérem Petrem Nikolaevem, autorem filmu Příběh kmotra, Jiřím Pospíšilem, poslancem Evropského parlamentu, a také Karlem Tichým, detektivem, který se případem zabýval. Moderuje Ondřej Kundra.

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,