ÚvodVidea / Kamila Zlatušková:...

Kamila Zlatušková: Hledání (české) televize (14. 4. 2016)

Večer s producentkou Kamilou Zlatuškovou, která společně se svým týmem představí historii filmů (K oblakům vzhlížíme, Koza, Pára nad řekou) a dokusérií (Expremiéři, Ptáčata, Třída 8. A, Zlatá mládež), jež vznikly na půdě české veřejnoprávní televize a představovaly jednu z jejích alternativních poloh.

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,

Jan Lukeš: Právě proto, že jsem. Rozhovor s Ivanem M. HavlemPavel Juráček: Ze života tajtrlíkůPomozte nám prošlápnout Havel Walk!