ÚvodVidea / International conference in...

International conference in honour of the winner of the Václav Havel Human Rights Prize IV. III.

Chair: Michael Žantovský – executive director, the Library of Vaclav Havel (Czech Republic) Panelists: Eva Jiřičná – architect and designer (UK) Tomáš Prouza – State Secretary for European Affairs (Czech Republic) Martin Woollacott – journalist, the Guardian (UK)

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,

Václav Havel: Zápisky obviněnéhoHavel—Prigov a česká experimentální tvorbaZdeněk Lukeš: Praha Václava Havla