ÚvodNovinky / Čechoslováci v gulagu na...

Čechoslováci v gulagu na ČT a ČRo

26. březen 2012

IlustraceČeská televize v rámci hlavního zpravodajského pořadu Události včera odvysílala reportáž o výstavě „Čechoslováci v Gulagu", uspořádané Knihovnou Václava Havla ve spolupráci s Ústavem pro studium totalitních režimů. Reportáž můžete zhlédnout zde. (V uvedeném soupisu zcela na konci, pod názvem „Čechoslováci v pracovních táborech".)

Zprávu o výstavě přinesl též Radiožurnál Českého rozhlasu. Část rozhovoru s jedním z autorů výstavy je možné si poslechnout zde.