ÚvodVidea / Evropské dialogy Václava...

Evropské dialogy Václava Havla, Pražská konference: VEČERNÍ ROZPRAVA

Evropské dialogy Václava Havla Pražská konference 2014: Občan, moc a demokracie v evropské krizi 21. - 22. února Přeposlední část prvního dne konference Following the keynote speech the panel will discuss the visions of Europe: the West European postwar project, the East European dissidents' dream, the mind and reality of the European parliament and the attitude of today's young Europeans. Four panelists will be joined by four journalists. PaneL: H.e. Mr. Jean-Pierre Asvazadourian (Paris -- Prague), Petr Pithart (Prague), Libor rouček (Brussels) and Anne Valkering (Amsterdam) Journalists: Adam Černý (Hospodářské noviny), Kateřina Šafaříková (Lidové noviny, Česká pozice), Igor Záruba (e15) Moderator: Paul Flather (Oxford)

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,

Rozhovory Václava HavlaJan Lukeš: Právě proto, že jsem. Rozhovor s Ivanem M. HavlemPavel Juráček: Ze života tajtrlíků