ÚvodVidea / The Revolt of Islam: the...

The Revolt of Islam: the Middle East in turmoil (10. 3. 2015)

Lecture and discussion organized by the Faculty of Social Sciences, the Italian Embassy in Prague, the NGO Gariwo - Garden of Righteous in Prague and Václav Havel Library with a major Italian journalist Antonio Ferrari, who is a longtime special correspondent of the largest Italian newspaper Corriere della Sera in the Middle East.

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,

Rozhovory Václava HavlaJan Lukeš: Právě proto, že jsem. Rozhovor s Ivanem M. HavlemPavel Juráček: Ze života tajtrlíků