ÚvodVidea / Generace Y – Havlovy děti...

Generace Y – Havlovy děti (23. 5. 2016)

Kdo je a co dělá generace Y, chcete-li Havlovy děti? O tom, kdo tuto generaci ovlivnil, inspiroval a co a jakým způsobem se dnes její příslušníci snaží přinášet české společnosti, diskutovali: Dominik Feri, nejmladší radní v historii České republiky, Janek Rubeš, reportér Stream.cz, dobrovolnice Zuzana Schreiberová a autor středoškolské učebnice Matika pro spolužáky Marek Fanderlík. Debatu moderoval Tomáš Sedláček.

Několik vět ke Knihovně

„Smysl to celé má jedině jako žijící či živoucí organismus, který zaujímá své nepřehlédnutelné místo v celku veřejného a politického života. […] Knihovna musí něčím originálním být jako taková, sama o sobě, ve své každodennosti, jako trvale existující fenomén či místo.“

Několik vět ke Knihovně Václava Havla, Hrádeček,

Rozhovory Václava HavlaJan Lukeš: Právě proto, že jsem. Rozhovor s Ivanem M. HavlemPavel Juráček: Ze života tajtrlíků